Restauracja Polka w Łodzi Restauracja Polka w Łodzi

Nasza oferta

 • SPOTKANIA BIZNESOWE

  SPOTKANIA BIZNESOWE

  Restauracja Polka  to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. 

 • UROCZYSTOŚCI RODZINNE

  UROCZYSTOŚCI RODZINNE

  Restauracja Polka to idealne miejsce do organizacji dużych uroczystości rodzinnych, jak i małych spotkań w gronie przyjaciół. 

 • WESELA

  WESELA

  Restauracja Polka Magdy Gessler to  wymarzone miejsca na przyjęcie weselne  lub obiad z okazji  ślubu.

 • ZAUFALI NAM

  ZAUFALI NAM

  Do tej pory zaufało nam kilkanaście firm, dla których mieliśmy przyjemność zorganizować kolacje firmowe, lunche biznesowe,  czy też uroczyste gale.

Układ sal

Restauracja Polka  w Łodzi dysponuje trzema oddzielnymi salami, w których można zorganizować uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe czy wesele. Każda sala posiada indywidualny charakter oraz różne możliwości ustawienie stołów.

SALA LUSTRZANA

Powierzchnia 100 m2, liczba osób: 40 – 70.

Idealna na małe uroczystości firmowe  i rodzinne. Sala może pomieścić do 70 osób. Umiejscowiona na końcu restauracji, sprzyja biznesowym konwersacjom, czy kolacji we dwoje.  Dodatkowy  nastrój zapewniają  piękne lustra z ręcznie rzeźbionymi kinkietami i czerwono–białe tapety.

Istnieje możliwość różnego ustawienia stołów:

 

Sala lustrzana

SALA MAKOWA

Powierzchnia 100 m2, liczba osób : 80

Sala makowa znajduje się na wprost głównego wejścia do restauracji. Jest ona duża i przestronna. Przepiękny makowy motyw jest głównym elementem wystroju, pojawia się on na krzesłach, obrazach i suficie. Na szczególną uwagę zasługuje żyrandol z filiżanek i spodków oraz kominek. Sala przeznaczona na spotkania lunchowe, czy spotkania rodzinne w większym gronie.

Sala makowa